Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » ВРЦіРО до світових лідерів: необхідно забезпечити евакуацію захисників Маріуполя
19:30 Субота 0 136
7-05-2022, 19:30

ВРЦіРО до світових лідерів: необхідно забезпечити евакуацію захисників Маріуполя

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оприлюднила звернення щодо евакуації захиників Маріуполя. 
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає світових лідерів, ООН та інші міжнародні організації докласти ще більше зусиль для евакуації захисників Маріуполя, які залишаються в облозі на заводі «Азовсталь». Серед них є чимало поранених, які потребують невідкладної медичної допомоги. Однак на заваді евакуації стоять масовані обстріли заводу Азовсталь і спроби його штурму.

Українські релігійні діячі закликають до прояву милосердя – захисники Маріуполя повинні бути евакуйовані на підконтрольну Україні територію в обмін на полонених російських солдат та інших осіб, затриманих за антиукраїнську діяльність. Особливо слід проявити людяність до поранених, що є вимогою міжнародного гуманітарного права.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій підтримує та благословляє зусилля тих, хто продовжує боротися за порятунок кожної людини, яка знайшла прихисток на заводі «Азовсталь». Ми молимося, щоб кожен мирний мешканець і захисник Маріуполя був врятований!

Нагадуємо, 7 травня міністер з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомила про завершення евакуації з «Азовсталі» всіх жінок та дітей, осіб літнього віку.

Джерело: ВРЦіРО  

Фото: Укрінформ

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.