Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Мені бракує можливості прогулюватися вулицями міста
17:55 П'ятниця 0 253
14-01-2022, 17:55

Папа: Мені бракує можливості прогулюватися вулицями міста

Папа Франциск відписав короткого листа журналістові, який сфотографував його біля крамниці в центрі Риму, заохотивши вірно виконувати своє покликання, навіть якщо це означає створювати незручності для Папи.
Про це пише Vatican News.

«Те, чого мені найбільше не вистачає в цій дієцезії, це можливості «блукати вулицями», як я це чинив у Буенос-Айресі, прогулюючись від парафії до парафії», – написав Папа Франциск до іспанського журналіста Хав’єра Мартінеса Брокаля, директора телеканалу «Rome Reports», який 11 січня сфотографував Святішого Отця, коли він виходив із музичної крамниці в центрі Риму, де відвідав давніх знайомих. Чорно-біла знімка швидко розлетілася в соціальних мережах.

Журналіст написав Папі листа, в якому зазначив, що йому прикро через те, що той, що так дуже любить свободу, змушений залишатися зачиненим вдома, бо щоразу, коли виходить, потрапляє в об’єктиви. Він додав, однак, що новини про імпровізовані виходи Папи спроможні викликати усмішку в людей у той час, коли говориться лише про трагедії.

Відписуючи журналістові, Святіший Отець подякував йому, додаючи, що «не можна заперечити, що йому «не повезло», що після того, як були вжиті всі запобіжні заходи, на місці опинився журналіст, який когось чекав на зупинці таксі». Очевидно, додав він, що ці слова є жартом, і ніколи не слід «втрачати почуття гумору». Папа заохотив Хав’єра Мартінеса Брокаля реалізувати своє покликання журналіста, «навіть якщо це означає створювати труднощі для Папи».
Новини з Ватикану 18:01 Вівторок 0 119 Рапорт про зловживання в Мюнхені. Бенедикт XVI роз’яснює свою заяву Коли він був архієпископом Мюнхена і Фрайзінґа, як зазначається в заяві, він брав участь, всупереч сказаному раніше, в засіданні щодо священика, обвинуваченого в зловживаннях, але тоді не говорилося про його залучення в душпастирство. Папа-емерит, вибачаючись за помилку, старається якнайшвидше прочитати понад 1000-сторінковий рапорт і залишить деталізовану заяву.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.