Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: На початку нового року всім бажаю миру!
16:04 Субота 0 358
1-01-2022, 16:04

Папа: На початку нового року всім бажаю миру!

Папа Франциск подякував за ініціативи, приурочені до Всесвітнього дня миру, нагадуючи про те, що у своєму посланні він назвав підвалинами миру діалог між поколіннями, освіту та працю.
Про це пише Vatican News.

«Дорогі браття й сестри, на початку нового року бажаю всім миру, що є підсумком всілякого блага: миру!» – наголосив Папа Франциск, промовляючи після молитви «Ангел Господній» у суботу, 1 січня 2022 року, до паломників, які зібралися на площі Святого Петра у Ватикані. В цьому контексті він також склав прилюдну подяку Президентові Італії за побажання, які той надіслав, і запевнив у своїх молитвах за нього та за ввесь італійський народ.

Святіший Отець зауважив, що цього дня відзначався Всесвітній день миру, започаткований святим Павлом VI у 1968 році. «У цьогорічному посланні, – сказав він, – я підкреслював, що мир будується шляхом діалогу між поколіннями, за посередництвом виховання й освіти та праці. Без цих трьох елементів бракує підвалин». Папа подякував за всі ініціативи, що проводяться в світі з нагоди цього дня, сумісні з обмеженнями, накладеними пандемією, виокремивши заходи, які проводить Спільнота святого Егідія під гаслом «Мир по всій землі», члени якої були присутні на площі із табличками з назвами країн, що страждають від війн та конфліктів.

«Повертаймося додому, думаючи: миру, миру, миру!» – закликав Святіший Отець прочан, склавши їм побажання з нагоди нового року.
Новини з Ватикану 13:20 Неділя 0 157 Папа: нехай же нові святі спонукають до діалогу та шукання миру Наприкінці Святої Меси, під час якої десять блаженних були зараховані до лику святих Католицької Церкви, Папа Франциск побажав, аби ці нові святі натхнули провідників народів до рішень на користь миру.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.