Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва батьків за померлу дитину
15:00 Понеділок 0 94
22-11-2021, 15:00

Молитва батьків за померлу дитину

Милосердний Отче, Ісус, помираючи на хресті, дав нам Марію за Матір. Просимо Тебе, нехай огорне Вона материнською опікою нашу померлу дитину. Маріє, прийми її з такою ж великою любов’ю, з якою Ти прийняла свого улюбленого Сина Ісуса Христа в день Благовіщення, а в день Його смерті – віддала Небесному Отцеві. Нехай Твоє материнське серце піклується про неї так, як жодній земній матері це не під силу. Святий Йосифе, опікуйся нашою дитиною на небі, як ти опікувався Ісусом на землі.

Покірно благаємо Тебе, всемогутній Боже, нехай Ангел-Хранитель нашої дитини, її опікун під час земного паломництва, приведе її перед Твоє обличчя, щоб вона перебувала у Твоїй радості, світлі та мирі.

Ми також просимо Тебе за нас. Зціли в нас усе, що потребує зцілення – Ти бачиш наш біль, тугу, нерозуміння та сумніви. Наповни наші серця любов’ю та миром. Нехай любов до нашої дитини допомагає нам берегти пам’ять про неї впродовж усього життя і з надією очікувати на зустріч у вічній радості неба. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

З молитовника "Щоденно з Богом"


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.