Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа візьме участь у зустрічі «Народи-браття, майбутня земля»
14:01 Середа 0 258
6-10-2021, 14:01

Папа візьме участь у зустрічі «Народи-браття, майбутня земля»

В Римі відбудеться 35-та міжнародна міжрелігійна зустріч молитви за мир, яку, починаючи з 1986 року, організовує Спільнота святого Егідія.
Про це повідомляє Vatican News.

«Народи-браття, майбутня земля. Релігії та культури в діалозі», – такою є тема 35-ї міжрелігійної зустрічі, організованої Спільнотою святого Егідія, яка 6 та 7 жовтня 2021 року відбуватиметься у Римі, зібравши представників релігій і світу культури та політики, щоби в світлі енциклік Папи Франциска Fratelli tutti та Laudato si' замислитися над подальшим шляхом людства, який досі позначений численними конфліктами та війнами.

Починаючи від Міжнародного дня молитви за мир, скликаного святим Іваном Павлом ІІ у жовтні 1986 року в італійському місті Ассізі, Спільнота святого Егідія щороку організовує в різних містах Європи міжрелігійну міжнародну зустріч. Це дало змогу створити мережу приязних стосунків, яка об’єднала численних релігійних провідників у спільних зусиллях проти війни у Боже ім’я. Після минулорічної зустрічі, проведеної у віртуальний спосіб через пандемію, цьогорічна відбуватиметься за фізичної участі.

Конференція, молитва і послання миру

Міжнародна зустріч розпочнеться пополудні 6 жовтня в римському конгрес-центрі «Nuvola» та продовжуватиметься наступного дня чотирма тематичними форумами, присвяченими діалогові, мирові, довкіллю та молодим поколінням. У зустрічі, серед інших, братимуть участь Глава Англіканської Співдружності архієпископ Джастін Уелбі, Міністерка внутрішніх справ Італії Лучіяна Ламорджезе, спеціальний радник Генерального Секретаря ООН Джефрі Сакс, Католикос-Патріарх Ечміадзинський Вірменської Апостольської Церкви Ґареґін ІІ.

Завершення дводенної зустрічі відбудеться біля римського Колізею за участі Папи Франциска, який спочатку очолить екуменічну молитву за мир, в якій візьмуть участь очільники та представники християнських Церков і церковних спільнот. Фінальна частина розпочнеться вступним словом засновника Спільноти святого Егідія Андреа Ріккарді та канцлера Ангели Меркель. Далі виступлять Великий Імам Ахмад Аль-Таїб, Константинопольський Патріарх Варфоломій І, очільник Конференції європейських рабинів Пінхас Ґольдшмідт, а також представники буддизму та юдаїзму, після яких промовлятиме Папа Франциск.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.