Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Caritas Internationalis» завершує кампанію, присвячену мігрантам і біженцям
12:02 Середа 0 251
16-06-2021, 12:02

«Caritas Internationalis» завершує кампанію, присвячену мігрантам і біженцям

У Ватикані відбулася прес-конференція з нагоди завершення кампанії «Share the Journey – Приєднаймося до шляху», яку розпочала організація «Caritas Internationalis» у 2017 році.
Про це пише Vatican News.

У вівторок, 15 червня 2021 року, з Ватиканського прес-центру транслювалася у прямому ефірі прес-конференція з нагоди завершення кампанії «Share the Journey – Приєднаймося до шляху», яку впродовж чотирьох років проводила організація Caritas Internationalis. У прес-конференції взяли участь Префект Конгрегації євангелізації народів та Президент Caritas Internationalis кардинал Луїс Антоніо Таґле, Секретар Дикастерії служіння цілісному людському розвитку монсеньйор Бруно-Марі Дюффе, Генеральний Секретар Caritas Internationalis Алоїжус Джон та Координаторка відділу «Caritas» у південній Африці сестра Мірія-де-Лурдес Лоді Россіні.

Плоди кампанії

Започатковуючи 27 вересня 2017 року кампанію «Share the Journey», Папа Франциск закликав усіх поділяти шлях мігрантів. Ця кампанія була спрямована на зміцнення взаємостосунків між мігрантами, біженцями та місцевими громадами, поширюючи культуру зустрічі та взаємного пізнання. Зустріти мігранта, прийняти його у громаді та визнати його права й гідність – цими ключовими напрямками керувалася організація Caritas Internationalis, проводячи 130 ініціатив у рамках глобальної кампанії у співпраці зі своїми 162 національними відділами у всьому світі. Кампанію «Share the Journey» підтримали інші організації такі, як екуменічна мережа «Act Alliance», а також ФАО та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. До заходів, проведених у рамках цієї кампанії, належить ініціатива «Share the Meal» (з англ. Поділімось їжею); міжрелігійна конференція, присвячена темі мігратів та біженців, що була проведена в Нью-Йорку 2018 року у співпраці з Постійним Представництвом Святого Престолу при ООН; «Глобальний марш солідарності», проведений у Римі того ж року та багато інших.

Запрошення висловити солідарність

Кампанія «Share the Journey» завершиться 20 червня 2021 року у Всесвітній день біженців. З цієї нагоди Caritas Internationalis запрошує всіх приєднатися до всесвітньої ініціативи солідарності з мігрантами, біженцями та внутрішньо переміщеними особами. Починаючи від 15 червня на веб-сайті caritas.org можна буде запалити віртуальну свічку надії в обраній країні та запропонувати послання солідарності з мігрантами та біженцями. Ці послання будуть зібрані в буклеті, який подарують Папі Франциску, який супроводжував цю кампанію на її найважливіших етапах.
Новини з Ватикану 11:00 Неділя 0 96 Короткі біографії святих, яких Папа Франциск канонізує 15 травня В неділю, 15 травня 2022 року, Папа Франциск відслужить на площі Святого Петра у Ватикані Святу Месу, на початку якої проголосить святими Католицької Церкви десятьох блаженних. Пропонуємо вашій увазі їх короткі біографічні довідки.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.