Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Лікарня «Bambino Gesù»: продовжено мандат Маріели Енок як президента
09:02 Вівторок 0 137
12-01-2021, 09:02

Лікарня «Bambino Gesù»: продовжено мандат Маріели Енок як президента

Очільниця адміністративної ради від 2015 року, досвідчена керівниця з рішучістю підходить до викликів, які перед майбутнім педіатричної лікарні ставить ситуація, яку переживаємо в зв’язку з пандемією.
Про це пише Vatican News.

Державний Секретар Апостольського Престолу кардинал П’єтро Паролін «на основі повноважень, наданих Його Святістю Папою Франциском», призначив Маріелу Енок головою Адміністративної Ради педіатричної лікарні «Bambino Gesù» на наступні три роки.

Офіційне підтвердження продовження мандату надійшло від Державного Секретаріату 2 січня 2021 року. Особисто про таке рішення Маріеллу Енок кардинал Паролін проінформовав ще в листопаді минулого року. Мандат вже був продовжений один раз 2017 року, після призначення її президентом лікарні в 2015 році.

«Рішення Апостольського Престолу, – заявила з цієї нагоди Маріела Енок, – є підтвердженням пошани до праці, яку лікарня провела протягом останніх років. Це втішає нас і особисто мені приносить велику радість. Переживаємо період великих труднощів, пов’язаних із пандемією, але я впевнена, що ми зможемо здолати також і цей виклик, який ще донедавна годі було уявити. Наступними місяцями ми трудитимемося над стратегічним проектом, що дасть змогу дивитися у майбутнє лікарні, щоб і надалі гарантувати високий рівень лікування та наукових досліджень».
Новини з Ватикану 16:02 П'ятниця 0 146 Кардинал Черні: лише культура безкорисливого прийняття має майбутнє Про нову екцикліку Папи Франциска «Fratelli tutti» та актуальний виклик переселенців йдеться в статті кардинала Майкла Черні, ТІ, Заступника Секретаря для Відділу в справах мігрантів і біженців Дикастерії служіння цілісному людському розвитку, опублікованій на ресурсі Міжнародної Католицької Комісії в справах мігрантів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.