Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Подарунки дітям та книги про життя святих Кармелю
10:01 Середа 0 23 211
9-12-2020, 10:01

Подарунки дітям та книги про життя святих Кармелю

«Бібліотека Кармелітана» - Босих Кармелітів в Україні пропонує подарунки до різдвяно-новорічних свят для дітей – книжечку для дітей з кольоровими ілюстраціями «Скапулярій нашої Мами» та розмальовку «Скапулярій нашої Мами» за дуже помірними цінами.
Серед новинок, які були видані у 2020 році, слід виділити щоденник отця Олега Кондратюка OCD «Я в руках Господа» та книга про святого Рафаїл Каліновський OCD «Молімося й Довіряймо. День за днем зі святим». Також у наявності популярне серед читачів оновлене видання найвідомішої книги святої Терези від Дитяти Ісус – «Історія однієї душі».

Весь перелік літератури від «Бібліотеки Кармелітана» на сайті - http://karmel.org.ua/ у розділі «Видавництво». Замовлення можна зробити одразу на сайті натиснувши на сайті «Замовити» та подати необхідну інформацію.

З нагоди Різдвяно-новорічних свят проводимо акцію, у разі замовлення будь-якої літератури з «Бібліотеки Кармелітана» на суму понад 100 гривень ви отримаєте подарунок від братів Босих Кармелітів, а на замовлення понад 1000 гривень діє безкоштовно доставка.

Контактний телефон: 067-349-66-89 (Viber, Whatsapp).
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.