Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Віддати життя за ближнього - це протилежність байдужості
13:02 Понеділок 0 224
14-09-2020, 13:02

Віддати життя за ближнього - це протилежність байдужості

Понад 1300 осіб взяло участь у похороні Віллі Монтейро Дуарте, юнака якого побили на смерть на початку вересня. 21-річний Віллі загинув, захищаючи свого приятеля у Коллефферо під Римом.
Про це пише КАІ.

Всі, хто прийшов на прохання родини вдягнули білий одяг, що символізує молодість та чистоту.


Єпископ Тіволі та Палестрини, який очолював церемонію, заохотив до роздумів над євангельським жестом вбитого та назвав його протилежністю байдужості. У проповіді єпископ Мауро Пармеджано пригадав слова Ісуса з Євангелія від Йоана: «Ніхто неспроможен любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає» (Йн 15, 13). Просив, аби присутні пам'ятали про героїчний вчинок юнака та знайшли в собі сили пробачити тим, хто його вбив.


Настоятель італійської парафії підкреслив, що в наш час, коли так багато осіб байдужих до долі інших, приклад Віллі для нас як чашка холодної води вилитої на голову. «Для нас це послання, що людяність полягає на тому, щоби помічати потреби ближнього», - розповів о. Антоніо Коппола.

«Численна та активна участь людей у похороні показує, що вчинок любові Віллі став чимось, що сильно вплинуло на наше суспільство. Може завдяки цьому не будемо дивитись на інших людей як загрозу, перестанемо так завзято захищати нашу індивідуальність, а помітимо в них наших братів і сестер. Важливо, аби до того, що сталося, повертатись також і у майбутньому, аби історія Віллі мала вплив на майбутні молоді покоління. Численна участь молоді у похороні показує, що головні вартості глибоко закорінені у людині і не можуть бути нівельовані сучасною культурою вмивання рук», - підсумував о. Коппола.

Зображення: Il Fatto Quotidiano, Sky News
Новини зі світу 15:02 Субота 0 174 Ірак: мусульманська молодь допомагає відновлювати християнський храм «Згуртовані для відбудови». Стаття під таким заголовком на сторінках «L’Osservatore Romano» розповідає про мусульманських активістів, які допомагають відновлювати християнські будівлі в Мосулі на півночі Іраку, сприяючи поверненню християнських біженців.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.