Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Захистити школи від війн і тероризму, гарантуючи учням право на освіту
17:15 Середа 0 259
9-09-2020, 17:15

Папа: Захистити школи від війн і тероризму, гарантуючи учням право на освіту

Глава Католицької Церкви з окремим зверненням приєднався до першого відзначення Міжнародного дня захисту освіти від нападів.
Про це повідомляє Vatican News.

На початку червня цього року Генеральна Асамблея ООН постановила відзначати 9 вересня Міжнародний день захисту освіти від нападів. Перше відзначення такого дня збіглося із загальною аудієнцією, яку Папа Франциск проводив на внутрішньому подвір’ї Апостольського палацу у Ватикані. З цієї нагоди він звернувся до громадськості з окремим закликом, звертаючи увагу на проблеми учнів у зонах конфліктів.

«Заохочую молитися за учнів, які настільки брутально позбавляються права на освіту з причини війн і тероризму. Закликаю міжнародну спільноту робити все для того, аби шанувалися будівлі, які повинні захистити юних учнів. Нехай не забракне зусиль на те, аби гарантувати їм безпечні приміщення для формування, насамперед, у ситуаціях надзвичайного гуманітарного стану», – закликав Глава Католицької Церкви.
Новини з Ватикану 11:02 Четвер 0 107 Ватикан: цьогорічні реколекції для Римської Курії у приватній формі В той час як пандемія унеможливила проведення спільних реколекцій, Святіший Отець закликав очільників дикастерій і відомств Апостольської Столиці усамітнитися для молитви на тиждень після першої неділі Великого Посту.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.