Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Врегулювання статусу Католицької Церкви в Буркіна-Фасо
11:10 Вівторок 0 235
8-09-2020, 11:10

Врегулювання статусу Католицької Церкви в Буркіна-Фасо

Держава визнає Церкву юридичною особою та відкрита на співпрацю в дбанні про моральний, духовний та матеріальний добробут громадян.
Про це повідомляє Vatican News.

У Ватикані повідомлено про те, що від 7 вересня 2020 року, шляхом офіційного повідомлення Посольства Буркіна-Фасо при Апостольському Престолі, завершується процедура обміну ратифікаційними грамотами «Угоди між Апостольським Престолом і державою Буркіна-Фасо щодо юридичного статусу Церкви в Буркіна-Фасо», що була підписана у Ватикані 12 липня 2019 року.

Згаданою угодою, яка з цього моменту набирає чинності, Церкві гарантується можливість здійснювати свою місію в цій країні Західної Африки. Зокрема, за Церквою та її інституціями визнається статус юридичної особи. Церква і держава, зберігаючи притаманні їм незалежність й автономність, зобов’язуються співпрацювати для морального, духовного та матеріального добробуту людської особи та сприяння спільному благу.
Новини з Ватикану 11:02 Четвер 0 105 Ватикан: цьогорічні реколекції для Римської Курії у приватній формі В той час як пандемія унеможливила проведення спільних реколекцій, Святіший Отець закликав очільників дикастерій і відомств Апостольської Столиці усамітнитися для молитви на тиждень після першої неділі Великого Посту.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.