Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошуємо на презентацію посібника «Твоє право на свободу віросповідання»
14:21 Четвер 0 438
27-08-2020, 14:21

Запрошуємо на презентацію посібника «Твоє право на свободу віросповідання»

Запрошуємо на презентацію посібника «Твоє право на свободу віросповідання», підготовленого на допомогу віруючим, релігійним громадам та посадовим особам органів влади.
Ця публікація буде корисною не лише оглядом більшості міжнародних документів і законодавчих актів України в сфері релігійної свободи, але й завдяки коментарям юриста щодо їх практичного застосування. Автор посібника, експерт з державно-церковних відносин Максим Васін, поділився з читачами цінними юридичними порадами, які ґрунтуються на багаторічному досвіді захисту релігійних прав.

Презентація посібника відбудеться у понеділок, 31 серпня, об 11:00 (за Київським часом) в онлайн-форматі у програмі Zoom за участі:
• Олександр Заєць, голова правління ІРС;

• Андрій Корнійчук, програмний менеджер ПАКС;

• Максим Васін, виконавчий директор ІРС.Запрошуємо журналістів, релігійних діячів, урядовців, науковців та всіх бажаючих долучитися до презентації посібника. Щоб отримати посилання на трансляцію, необхідно заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/1pAzrmvv4f14mr4G6

Посібник є результатом співпраці нідерландської організації ПАКС та української правозахисної організації Інститут релігійної свободи (ІРС). В основу співпраці організацій закладена реалізація заходів, які зміцнюють свободу віросповідання як один із ключових елементів загальної політики в галузі прав людини та опрацювання практичного інструментарію, який дозволить мінімізувати наявні та потенційні виклики в релігійних спільнотах та зміцнити традицію релігійного плюралізму та рівності в Україні. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.