Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошення на «Реколекції в тиші»
12:20 Четвер 0 132
27-02-2020, 12:20

Запрошення на «Реколекції в тиші»

Дієцезіальне душпастирство молоді Кам'янець-Подільської дієцезії запрошує на «Реколекції в тиші», які відбудуться 13-15 березня у Вінницьких Хуторах (під Вінницею), по вул. Сагайдачного, 81 (вихід з маршрутки біля сільради).
Це новий напрямок в нашій діяльності, цільовою аудиторією якого є молодь, яка, можливо, втомившись від щоденного шуму, могла б знайти трохи спокою у перебуванні в близькості Ісуса Христа!

Допоможе нам у цьому о. Ришард Федерчик – багатолітній духовний отець та викладач у Вищій Духовній Семінарії Святого Духа в м. Городок та автор багатьох духовних книг, на даний момент – капелан сестер Бенедиктинок (закритий монастир) у м. Житомир. Також нашому зосередженню сприятиме відповідна тиха атмосфера, тому попереджаємо про відсутність шумних розважальних моментів у програмі реколекцій.

З собою потрібно мати Святе Письмо, також заохочуємо мати щось для нотаток.

Грошовий внесок за участь у реколекціях – 300 грн. (якщо відчуваєте, що потребуєте таких реколекцій, а не можете фінансово їх собі дозволити, просимо попередити про це, заповнюючи реєстраційну форму).

Для участі у реколекціях заповніть, будь ласка, реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/b46bL2fM4EHhJY34A
та дочекайтеся підтвердження реєстрації

Відповідальний за організацію реколекцій о. В’ячеслав Кльоц.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий