Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Як за допомогою паперу, ножиць і клею допомогти дітям вивчати Біблію? (оновлено)
18:23 Неділя 0 511
5-04-2020, 18:23

Як за допомогою паперу, ножиць і клею допомогти дітям вивчати Біблію? (оновлено)

Домашні катехези, яку можуть провести батьки або старші діти, – ідеальна під час карантину.

Товариство Святого Павла, мета якого проголошувати Боже Слово через засоби суспільної комунікації, зокрема у цей важкий час, у особливий спосіб виконує своє покликання.

Діти не можуть тепер приходити до храму на катехізацію, тому ми пропонуємо заняття для дітей різного віку, яке можна провести вдома. Для цього потрібні звичайні речі, які є в кожному домі, – папір, ножиці, клей.

За допомогою таких домашніх катехез діти зможуть запам’ятати різні біблійні тексти і вивчити правди віри.

Ідея фільму належить о. Григорію Драусу, настоятелю Львівської парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові, а створений він завдяки зусиллям Товариства Святого Павла під керівництвом отця Ципріяна Костжеви SSP.


Частина друга: "Пасхал і Рука"


Частина третя:


Частина четверта:


Надіюся, що цей фільм буде корисний як маленьким глядачам, так і їхнім батькам. Новий випуск буде виходити кожні два дні. А зі свого боку просимо надсилати фотографії виробів, які зробили діти завдяки цьому фільму, на електронну пошту draus@ukr.net або телефоном +380975170642 (Viber, WhatsApp).

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 20:22 Неділя 1 497 Померла мама єпископа Леона Малого та отця Петра Малого Сьогодні, в Урочистість Зіслання Святого Духа, 31 травня о 14.15 на 92 році свого життя відійшла до Господа Геновефа Мала, мама єпископа-помічника Львівської архідієцезії Леона Малого та отця Петра Малого.