Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа молився за черниць, що ризикують життям, допомагаючи хворим
12:50 Середа 0 878
25-03-2020, 12:50

Папа молився за черниць, що ризикують життям, допомагаючи хворим

В урочистість Благовіщення Святіший Отець жертвував Святу Месу в намірі черниць, а під час проповіді заохотив заглибитися в таїнство втілення Божого Сина.
Про це пише Vatican News.

Розпочинаючи Святу Месу в середу, 25 березня 2020 р., Папа Франциск скерував свою думку до сестер вінкентійок, які у Ватикані опікуються педіатричною амбулаторією для бідних, молячись за сестер в усьому світі.

«Сьогодні, у свято Втілення Господа, сестри Згромадження Дочок Милосердя святого Вікентія де Поль, які провадять та служать в диспансері Святої Марти вже 98 років і присутні на цій Святій Месі, сьогодні разом із співсестрами в кожній частині світу відновлюють свої обіти, – сказав він. – Хочу сьогодні пожертвувати Святу Месу за них, за Згромадження, що завжди трудиться для хворих, для найубогіших, як ось тут протягом 98 років, і за всіх черниць, які в цей період опікуються хворими, ризикуючи й навіть віддаючи своє життя».

Замість проповіді Святіший Отець ще раз перечитав євангельську розповідь про Благовіщення, запрошуючи вірних заглибитися в це таїнство. «Євангеліст Лука, – зазначив він, – міг знати про це лише з розповіді Богородиці. Слухаючи святого Луку, ми почули Богородицю, Яка розповідає про це таїнство. Стоїмо перед таїнством. Можливо, найкращим, що можемо зробити тепер, є перечитати цей уривок, уявляючи, що його розповіла Богородиця».

Як і кожного дня, Свята Меса завершилася адорацією та благословенням Пресвятими Дарами. Папа Франциск також заохотив вірян, що єднаються в молитві за допомогою медіа до духовного Святого Причастя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.