Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Передріздвяна зустріч духовенства Львівського деканату
16:15 Субота 0 183
14-12-2019, 16:15

Передріздвяна зустріч духовенства Львівського деканату

13 грудня у Санктуарії Святого Антонія Падуанського отців францисканців у Львові Архієпископ Мечислав Мокшицький традиційно перед різдвяними святами зустрівся зі священиками і сестрами-монахинями, які служать у Львівському деканаті, щоб поділитися облаткою та побажати одне одному благодатей Новонародженого Христа.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Зустріч розпочалася спільною Євхаристією о 10.00. Архієпископ Мечислав під час проповіді говорив про важливість року святості покликаних, який розпочинаємо у новому 2020 році.


Після Літургії відбулася зустріч зі священиками і сестрами Львівського деканату. Були обговорення справ, ділення облаткою та зустріч за святковим столом та співом колядок. Від імені усіх присутніх священників отець Рафал Зборовскі скав різдвяні побажання Львівському Митрополиту.


Олександр Кусий

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:34 Середа 0 67 Біблійний театр. Голос мовчання Біблійний театр в Україні здавна був частиною української духовної культури і пережив кілька віх: від театру процесів і обрядів, театру декламації і діалогу, Великодньої та Різдвяної драми до кращих зразків містерійного оздоблення вертепу. Сьогодні сучасна людина відчуває потребу зустрітися з Біблією "за посередництва" творів мистецтва, зокрема театрального. Однак, майже зник жанр літургійної драми, що міг би заповнити величезну прірву між сучасним світським театром і традиційним літургійним дійством. Таким чином, є нагальний соціальний запит на відновлення жанрових особливостей Біблійного театру.