Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Як пояснити дітям Євангеліє за допомогою десяти слів?

Як пояснити дітям Євангеліє за допомогою десяти слів?

Чому нам буває так складно ділитися Доброю Новиною з дітьми? Іноді страшно почати, а іноді ми просто не знаємо, як і про що говорити. Ось три поради і один метод, які спростять це завдання.
Не ускладнюйте. Суть Євангелія насправді досить проста, але ми схильні ускладнювати її. Не потрібно.

Не відволікайтеся. Набагато простіше пробігтися мимохідь по сторінках Біблії, як це люблять робити діти. Але Євангеліє занадто важливе, тому зосередьтеся.

Вчіться і практикуйте. Існує безліч способів ділитися Євангелією з дітьми. Біблія в картинках, мультфільми, комп’ютерні програми. Всі вони ефективні. Виберіть один і використовуйте його!

Або спробуйте розповісти про Євангеліє в 10 словах. Звичайно, їх може бути і більше, але 10 – необхідний мінімум:

Бог любить
Бог любить нас і хоче спілкуватися з нами;
Бог хоче, щоб ми були частиною Його сім’ї і врешті-решт жили з Ним вічно на небесах.

Ми грішимо
Але ми грішимо; Покарання за гріх – смерть (розлука з Богом … розрив відносин).

Ісус помер
Ісус прийняв покарання за наші гріхи, померши на хресті.

Бог прощає
Наші гріхи можуть бути прощені, бо Ісус помер за нас і воскрес, перемігши смерть;
Біблія називає це даром (прощення і можливість мати відносини з Богом).

Ми каємось
Подарунок потрібно прийняти, тільки тоді він стане нашим;

Біблія говорить, що ми приймаємо Божий дар, через віру в наших серцях, що Ісус помер за нас і воскрес, і приймаючи Його прощення за наші гріхи, а для цього слід щиро молитись, просити у Бога прощення за гріхи на сповіді та намагатись не ображати Бога своїми проступками.
 
Джерело: Дивенсвіт
10 цитат святого Єроніма, які допоможуть зрозуміти значення Святого Письма Найчастіше цитують вислів св. Єроніма про незнання Святого Писання і незнання Христа. Однак у багатій писемній спадщині святого є й інші слова, які публікуємо нижче, що допоможуть глибше зрозуміти діяльність святого та значення Святої Книги у житті християнина. 
Катехетика Серія цілеспрямованих атак направлена на Пресвяту Діву Марію останнім часом Трансляція богохульного фільму на Netflix, яскрава реклама норвезької пошти та кричущі події в Болонському університеті. Деякі західні центри в останні тижні розпочали неприховану атаку на Діву Марію. Блюзніри приписують нечистоту та розбещеність Пресвятій Богородиці. “Це модус роботи, який вже успішно спрацював проти інших жінок в минулому”, – зазначає Гжегож Ґурни, відповідаючи на питання на що спрямована ця кампанія.