Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа в Барі на зустрічі єпископів Середземномор’я
13:31 Неділя 0 109
23-02-2020, 13:31

Папа в Барі на зустрічі єпископів Середземномор’я

Недільний ранок 23 лютого Папа проводить у місті Барі, беручи участь у заключній частині Зустрічі роздумів і духовності єпископів Середземномор’я, метою якої є відповідь на очікування народів цього регіону.
Про це пише Vatican News.


Відповідь Церкви на проблеми регіону Середземного моря, – таку мету мала Зустріч роздумів і духовності на тему «Середземномор’я – пограниччя миру», в якій взяли участь ієрархи та представники Церков 20 країн Європи, Північної Африки та Близького Сходу. Серед учасників – 58 католицьких єпископів і патріархів, 500 священників і постійних дияконів, 600 членів чоловічих і жіночих Чинів та Згромаджень. Зустріч розпочалась 19 лютого 2010 року, а на її завершення, в неділю 23 лютого, прибув Святіший Отець Франциск. Присутність Папи підтвердила, яке велике значення він надає цьому регіонові, вважаючи його ключовим для побудови миру у світі.

Під час візиту до Барі Святіший Отець насамперед прибув до  Папської базиліки святого Миколая, де зустрівся  з учасниками форуму «Середземномор’я – пограниччя миру» та звернувся до них зі словами привітання та напоумлення. Опісля Папа зійшов до крипти базиліки, щоб помолитись перед мощами святого Миколая чудотворця, а пізніше мав зустріч зі спільнотою отців-домініканців.

Папа Франциск вже відвідував місто Барі в липні 2018 року з нагоди дня молитви і роздумів в наміренні Близького Сходу. В тій зустрічі брали участь Глави Церков і Церковних спільнот цього регіону.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий