Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Радіо Марія» в гостях у парафії cвятого Миколая в Кам’янському на Дніпропетровщині
16:07 Четвер 0 71
8-11-2018, 16:07

«Радіо Марія» в гостях у парафії cвятого Миколая в Кам’янському на Дніпропетровщині

4 листопада 2018 року в гості та з євангелізаційною метою до парафії святого Миколая прибув президент ВБО «Радіо Марія» Володимир Крутько з дружиною Мариною Крутько. Як сам президент, так і його дружина – волонтери на «Радіо Марія».
Парафія святого Миколая у Кам’янському розповідає, що пан Володимир розповів про історію виникнення «Радіо Марія» загалом і в Україні зокрема, поділився думками про свою діяльність і мету самого радіо й заохотив приєднуватися до міцного та дружнього колективу волонтерів «Радіо Марія». Він зазначив, що представники радіо з радістю приїздитимуть, щоб робити прямі репортажі або записи й розповідати про життя парафії.

Щиро дякуємо панові Володимиру Крутьку за цікаву розповідь, за все, що він робить зі своєю командою. Нехай Господь щедро благословляє всіх вас і обдаровує Своєю любов’ю!


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 22:57 Неділя 0 172 Кардинал Пітер Тарксон заспівав для бездомних у Києві Сьогодні, 18 листопада, в Києві в Монастирі сестер Місіонерок любові (сестер Матері Терези) на святкування Дня бідних завітав кардинал Пітер Тарксон. Його Еміненція поспілкувався з бездомними підопічними релігійної місії Caritas-Spes Україна і заспівав пісню  “Follow me where I go” -  “Слідуй за мною, куди я іду”. Кардинал, сказав, що  хоче за допомогою пісні виразити любов Святішого Отця до всіх присутніх.