Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Ауза про роль ООН у боротьбі з тероризмом
13:07 Понеділок 0 750
2-07-2018, 13:07

Архієпископ Ауза про роль ООН у боротьбі з тероризмом

Постійний спостерігач Святого Престолу при структурах ООН у Нью-Йорку архієпископ Бернардіто Ауза виступив на IV сесії конференції, присвяченої боротьбі проти тероризму, що відбувалася 28 і 29 червня 2018 року. Він вказав на важливу роль ООН, а зокрема Ради безпеки й Управління ООН у справах боротьби проти тероризму, у протистоянні тероризмові.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Дотримання верховенства права

Ватиканський дипломат зазначив, що важливим елементом боротьби з тероризмом мусять бути зусилля, спрямовані на дотримання верховенства права, аби «не дозволити терористам прикриватися недотриманням прав для виправдання своїх жахливих злочинів».

Від імені Святого Престолу архієпископ Ауза закликав представників ООН і всіх міжнародних, регіональних і місцевих контртерористичних управлінь посилити співпрацю з громадянським суспільством і місцевими організаціями. Адже кожна стратегія, спрямована на боротьбу з тероризмом, має як використовувати правові засоби й ресурси, що запобігали б радикалізації людей, так і залучати громадянське суспільство до подолання проблем тих громад, які найбільше ризикують піддатися радикалізації й вербуванню.

Вирішальна роль місцевого населення

Стратегії боротьби з тероризмом повинні залучати місцеве населення. «Органи місцевого самоврядування та громадські організації перебувають на передовій лінії у боротьбі з тероризмом, маючи велике значення для мобілізації молоді проти тероризму й забезпечення освіти, зайнятості та інших здорових можливостей, що допомагають уникнути радикалізації».

Нарешті, архієпископ Ауза підкреслив, що Святий Престол активно співпрацює з лідерами і спільнотами вірних інших релігій, щоб запобігати підбурюванню до будь-якої форми радикалізації та насильства і сприяти подальшому щирому міжрелігійному й міжкультурному діалогові.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.