Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Консекрація сестри Ріти з абатства Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Житомирі
17:36 Понеділок 0 297
23-04-2018, 17:36

Консекрація сестри Ріти з абатства Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Житомирі

«Тому нехай Святий Дух віллє їй чесноти мудрої скромності і доброти, поваги і лагідності, невинності і вільності. Нехай палає любов'ю до Тебе одного, нехай заслуговує на похвалу, але її не прагне, нехай прославляє Тебе невинністю тіла і святістю душі, нехай служить Тобі з любов'ю й острахом. Ти будь їй нагородою, радістю, прагненням, будь їй потіхою в смутку, порадою в непевності, обороною перед кривдою, стійкістю в переслідуванні, достатком в убогості, їжею у пості, ліком у хворобі. Нехай все знайде в Тобі, Якого вибрала понад усе» (з консекраційної молитви).
21 квітня 201 року стало для спільноти сестер бенедиктинок із абатства Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Київсько-Житомирській дієцезії особливим днем. Відбулася велика подія – сестра Ріта Ліненко остаточно постановила присвятити себе одному Богові, склавши урочисті чернечі обіти та прийнявши консекрацію.

Сестра отримала ознаки урочистого посвячення: кукулю – шату ордену св. Бенедикта; чорний вельон – зовнішній знак відданості служінню Христові і Його Церкві; обручку – знак і символ вічних і містичних заручин з Ісусом, Божественним Нареченим; бревіарій – молитовник Церкви, яка зобов’язує сестру до невпинної молитви.

У проповіді Апостольський Нунцій в Україні Клаудіо Ґуджеротті сказав, що вічні обіти – це момент, для якого покликана людина народжується. А входячи у спільноту, доповнює загальну картину, наче фрагмент до мозаїки. Усі разом сестри створюють духовний рух, який втягує інших і постійно нагадує, що Бог має бути на першому місці.

Урочисту літургію супроводжував чудовий спів сестер, який підносив молитовний дух численних зібраних вірних.
 
Сестра Ернеста Тепленко OSB

За темою:

Облучини сестри Луції в абатстві сестер бенедиктинок
100 років Згромадженню Сестер Бенедиктинок Місіонерок
Учитися слухати як Марія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий