Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії святого Йоана Павла ІІ парафії в Заршині (Польща)
09:24 Субота 0 149
17-02-2018, 09:24

Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії святого Йоана Павла ІІ парафії в Заршині (Польща)

15 лютого архієпископ Мечислав Мокшицький у Львові передав реліквії святого Йоана Павла ІІ представникам парафії святого Мартина і Матері Божої Святого Скапулярію з польського села Заршина.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Разом із настоятелем парафії отецм Здіславом Баб’яжем прибула делегація, у складі якої був війт ґміни Заршин Анджей Бартлей. Він розповів, що святий Йоан Павло ІІ – почений мешканець цієї ґміни, де не раз бував ще до того, як став Папою Римським. Тепер там створюють Центр імені святого Йоана Павла ІІ.

Митрополит поспілкувався з представниками парафії, які вручили йому сувеніри й запросили на урочистість внесення реліквій святого Йоана Павла ІІ до храму в липні цього року.

Костянтин Чавага

За темою:
Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ парафії в Русіновіцах (Польща)
Інтронізація мощей св. Йоана Павла ІІ в каплиці сестер катехиток святої Анни у Брюховичах
Архієпископ Мечислав Мокшицький: Відповідальність за віру та Церкву сьогодні в наших руках

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
12:45 П'ятниця 0 70 День зосередження для семінаристів Вищої духовної семінарії Святого Духа у Городку на Хмельниччині Людина, якій Бог відкриває Себе і Свою волю в містичних явищах, не в змозі охопити, осягнути й виконати все це самотужки. Тим паче, що її дар – це надбання всієї Церкви, і саме Церква в особі своїх пастирів покликана оцінити цей дар і підтримати Божого обранця. Нерідко люди, що мають такий дар стикаються зі скептицизмом, заздрістю та глузуванням. Але Господь не залишає Своїх обранців без підтримки  Він посилає їм духовного наставника, сповідника, сподвижника, який часто всупереч сформованій думці світу мудро вслухається в Божий голос, що промовляє вустами містика, і ніжно, як Ісус, направляє його душу.
Новини з України 12:01 Четвер 0 186 Бог обрав нас, щоби ми були святими З 17 по 18 квітня у Вищій митрополичій семінарії у Брюховичах відбувся день зосередження в рамках перманентної формації священиків, які були висвячені у Львівській архідієцезії від 2007 до 2016 року.  У зустрічі взяло участь 17 священиків, з якими зустрівся Митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокщицький.