Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Лист Папи до колумбійського солдата – жертви протипіхотної міни
10:04 Понеділок 0 571
13-11-2017, 10:04

Лист Папи до колумбійського солдата – жертви протипіхотної міни

«Молюсь за тебе, за твоїх загиблих та поранених товаришів, молюсь за Колумбію», – написав Папа Франциск у листі до Едвіна Рестрепо, солдата, що став жертвою протипіхотної міни, з яким він зустрівся 10 вересня 2017 року під час апостольських відвідин Колумбії.
Понад 7 тисяч колумбійських солдатів стали жертвами цієї зброї під час громадянської війни, що тривала 50 років між урядовими військами та Революційними збройними силами Колумбії (FARC) в які входили воєнізовані групи, злочинні синдикати та ліві партизани.

Листа Його Святості 9 листопада оприлюднив військовий ординарій, єпископ Фабіо Суескун Мутіс, що був відповідальним за візит Папи Франциска до Колумбії. Згадана зустріч відбулась в аеропорту столиці країни міста Боготи. Папа Франциск поблагословив молодого солдата Едвіна Рестрепо – жертву протипіхотної міни й вони обмінялись головними убрами. Згадуючи цю зустріч, Папа написав, що солдатський берет супроводжував його під час відвідин Колумбії, а тепер він тримає його в своєму офісі поруч з образом Пречистої Діви Марії і молиться за всіх тих, хто рискував і далі рискує життям задля миру та добра батьківщини.

Внаслідок поранення Едвін Рестрепо втратив зір та кінцівки і лікарі вважали, що він не зможе пересуватись навіть за допомогою протезів. Едвін був на роздоріжжі: змиритись із стражданнями людини з багатьма фізичними обмеженнями або перетворити цю ситуацію у внутрішній подвиг. Перед військовою службою він не мав шансу закінчити середню школу, тому розпочав усе з нуля, навчаючись за Брайлем. Він успішно навчається в університеті на юридичному факультеті і всупереч прогнозові лікарів навчився наново ходити за допомогою нових протезів. Приймаючи листа Папи Франциска, Едвін сказав, що Господь Бог дав йому можливість бачити очима душі та трудитись у справі миру, що дуже нелегко.

Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа: Свідчення колумбійського народу – багатство Церкви
Папа закликав до припинення насильства у Венесуелі
Папа в Колумбії: Мирне співжиття керується не законом сили, а силою закону

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 16:23 Четвер 0 123 Відбулася зустріч Міністра закордонних справ України та Секретаря з міждержавних відносин Апостольського Престолу У рамках участі делегації України у 26-му засіданні Ради Міністрів закордонних справ ОБСЄ Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко зустрівся із Секретарем з міждержавних відносин Апостольського Престолу Полом Річардом Галлахером.