Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Фігура Архангела Михаїла прибула до України
16:00 П'ятниця 0 689
6-05-2022, 16:00

Фігура Архангела Михаїла прибула до України

Як повідомлялося, 25 квітня Святіший Отець Франциск освятив фігуру Архангела Михаїла з Ґарґано для київської парафії св. Миколая. Зусиллями добродіїв з італійської парафії св. Маргарити у Сападі та Української асоціації у Фріулі фігура покровителя України прямує до столичної парафії. Це свого роду паломництво. 

Тож, у п'ятницю, 6 травня, фігура прибула до Луцька, де відбулась спільна молитва. Під час зустрічі ординарія дієцезії єпископа Віталія Скомаровського з представниками Луцького національного технічного університету молились про мир та вигнання ворога з нашої Батьківщини.  


Нагадуємо, у християнській традиції Михаїл Архангел є покровителем військових та лицарів. Його часто зображають як воїна з мечем в руках, що перемагає сатану, адже сатана, скинутий з неба, ніколи не втихомирюється. Незважаючи на те, вірять люди у духовний світ чи ні, – він існує. Як і постійна боротьба за наші душі: «Адже вся історія людей пройнята запеклою боротьбою проти сил темряви – боротьбою, що розпочалася від сотворення світу і, за словами Господа, триватиме до самого останнього дня. Вступивши в цю боротьбу, людина має постійно змагатися за те, щоб триматися добра й дійти внутрішньої згоди із собою, а цього вона зможе досягти тільки своєю наполегливою працею та з поміччю Божої благодаті» (II Ватиканський Собор, Душпастирська конституція Gaudium et spes, 37).


Згідно підписаного Меморандуму, 1 червня цього року костел св. Миколая буде переданий парафіяльній спільноті у цілковите користування.  

Фото: Ірина Вахович
Новини з України 09:01 Вівторок 0 85 Перші обіти у Згромадженні сестер святого Йосифа де Сен-Марк 2 липня три новички сестер Святого Йосифа де Сен-Марк, після успішного завершення періоду приготування, стали офіційними членами Конгрегації. Мешко Одріка, Гофрик Юстина та Ханик Божена склали свої перші обіти Господу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.