Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Франція: єпископи пропонують нові заходи для боротьби зі зловживаннями
11:02 Середа 0 202
10-11-2021, 11:02

Франція: єпископи пропонують нові заходи для боротьби зі зловживаннями

Під час прес-конференції у Лурді з нагоди завершення пленарного засідання французького єпископату, були оголошені деякі заходи, спрямовані на боротьбу із сексуальними зловживаннями проти неповнолітніх у Церкві, та повідомлено про створення органу з відшкодування збитків.
Про це пише Vatican News.

У понеділок, 8 листопада 2021 року, у Лурді відбулася прес-конференція з нагоди завершення пленарної асамблеї Єпископської Конференції Франції, центральною темою якої був захист неповнолітніх від сексуальних зловживань. Через місяць після публікації рапорту незалежної комісії щодо випадків сексуальних зловживань щодо неповнолітніх у французькій Церкві, 120 католицьких єпископів, що зібралися в Люрді, обговорили низку заходів, спрямованих на боротьбу з цими злочинами.

Під час прес-конференції було оголошено про створення спеціального Церковного карного суду, що матиме юрисдикцію над усіма дієцезіями в розгляді судових процесів у першій інстанції, а також всенаціонального незалежного органу, що займатиметься відшкодуванням шкоди, якої зазнали жертви сексуальних зловживань. Фінансування компенсаційного фонду буде здійснюватися за рахунок продажу нерухомого та рухомого майна Єпископської Конференції Франції та дієцезій.

Як зазначив єпископ Ерiк де Мулен-Бофор, очільник французького єпископату, вони просять Папу Франциска надіслати їм на допомогу групу візитаторів для оцінки діяльності у сфері захисту неповнолітніх.

Серед інших заходів, запропонованих французькими єпископами, – зовнішній аудит центрів допомоги постраждалим від сексуальних зловживань та систематична перевірка судимостей усіх душпастирських працівників (мирян, богопосвячених осіб, священнослужителів), призначуваних працювати з неповнолітніми.
Новини зі світу 10:01 Середа 0 193 Споруджено найбільшу у світі статую Ісуса Христа (ВІДЕО) У Бразилії, в штаті Ріу-Ґранді-ду-Сул, споруджено найбільшу у світі статую Христа. Як стало відомо в понеділок, ця статуя є більшою від дотеперішніх «рекордсменів» у Польщі, Бразилії та Португалії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.