Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Меса мира у Луцькій катедрі
11:02 Середа 0 261
31-03-2021, 11:02

Меса мира у Луцькій катедрі

30 березня, у Великий Вівторок, у кафедральному соборі святих Апостолів Петра і Павла у Луцьку відбулася Меса мира.
Про це повідомляє Луцька дієцезія.


В особливий спосіб Літургія Слова цього дня пригадує про покликання кожного з нас, а єпископ пригадав що неможливе виконання цього святого обов’язку без міцного зв’язку з Христом, Котрий кличе кожного з нас, та не беручи щоденно власного хреста.


Кожного року священики відновлюють свої священицькі обіти. У Великий Вівторок священики з дієцезії з’їжджаються до Кафедрального собору, котрий є матір’ю всіх святинь дієцезії, щоб разом зі своїм єпископом звершити Святу Месу освячення мира.


Єпископ Віталій вділив усім присутнім благословіння та склав привітання з нагоди Великодня, що наближається, а парафіяни катедри привітали свого єпископа та священиків дієцезії, дякуючи за пастирське служіння, котре є особливим викликом в цей час тривоги війни та епідемії. 


Після Святої Меси священики забрали до своїх парафій, єлеї освячені для використання в цьому році.
Новини з України 12:02 Середа 0 140 Парламент прийняв закон: військові капелани матимуть офіцерське звання Верховна Рада прийняла Закон України «Про Службу військового капеланства», яким визначила порядок задоволення духовно-релігійних потреб військовослужбовців Збройних Сил України і інших військових формувань, працівників і членів їхніх сімей у мирний і воєнний час.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.