Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Неділя з Папою: солідарність із хворими на проказу та дитяче послання миру
09:01 Понеділок 0 224
1-02-2021, 09:01

Неділя з Папою: солідарність із хворими на проказу та дитяче послання миру

Як і щороку, в останню неділю січня, на полудневу молитву до Святішого Отця завітали діти й підлітки Римської дієцезії, щоби представити своє послання миру.
Про це пише Vatican News.

Прокоментувавши опівдні, 31 січня 2021 року, євангельське читання цього дня, очоливши молитву «Ангел Господній», що транслювалася з Апостольського палацу у Ватикані, уділивши своє Апостольське благословення та оголосивши про встановлення Всесвітнього дня дідусів, бабусь і похилих віком людей, Папа Франциск також не оминув увагою того факту, що цього дня відзначався Всесвітній день допомоги хворим на проказу, відзначення якого розпочалося 60 років тому з ініціативи Рауля Фоллеро.

«Висловлюю мою близькість усім тим, які страждають від цієї недуги. Підтримую місіонерів, медпрацівників і волонтерів, які їм служать. Пандемія підтвердила, наскільки необхідно захищати право на здоров’я найуразливіших людей», – сказав Святіший Отець, звернувшись із закликом до представників влади об’єднати зусилля задля лікування хворих на проказу та їхнього суспільного включення.

Незвичний «Караван миру»

Вічне Місто уже звикло, що в останню неділю січня його вулицями проходить галасливий «Караван миру» Дитячої Католицької Акції Римської дієцезії. Щороку діти та підлітки готувалися до цієї події, беручи участь у відповідних формаційних програмах та здійснюючи ініціативи солідарності, а перед молитвою «Ангел Господній» наповняли Рим своїм ентузіазмом. Кульмінацією події було зачитування Послання миру від дітей з вікна Апостольського палацу, після чого разом з Папою вони запускали у небо повітряні кульки на знак миру.

Хоч цього року ситуація, обумовлена пандемією, вплинула на спосіб проведення, але не скасувала саму подію. Тож в бібліотеці Апостольського палацу була присутня делегація дітей і підлітків, а їхні ровесники зібралися перед телеекранами. Папа звернувся до них з окремим привітанням, похваливши за те, що «незважаючи на надзвичайний стан, вони, з допомогою батьків, вихователів і духовних наставників, також і цього року провели цю прекрасну ініціативу», а тоді запросив присутніх зачитати своє звернення до нього, до Римської дієцезії та всього світу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.