Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Вчімося від святого Йосифа покірного виконання Божої волі
15:19 Середа 0 638
9-12-2020, 15:19

Папа: Вчімося від святого Йосифа покірного виконання Божої волі

Наприкінці загальної аудієнції, що відбувається в середу, яка в римо-католицькій традиції є днем, присвяченим святому Йосифові, Святіший Отець представив вірним оприлюднений напередодні Апостольський лист «Patris corde».
Про це пише Vatican News.

«Вчора був оприлюднений Апостольський Лист, присвячений святому Йосифу, який 150 років тому був проголошений Покровителем вселенської Церкви. Я назвав його “Із серцем Батька”. Бог довірив йому найцінніші скарби – Ісуса та Марію, а він повністю відповів на це з вірою, мужністю та лагідністю, “з батьківським серцем”», – цими словами наприкінці загальної аудієнції в середу, 9 грудня 2020 року Папа Франциск представив вірним свого Апостольського листа, яким проголошено Рік святого Йосифа, що триватиме до 8 грудня наступного року. Він заохотив молитися про заступництво цього святого для Церкви в ці непрості часи та вчитися від нього «завжди смиренно виконувати Божу волю».

Вітаючи учасників чергової «віртуальної» аудієнції, Святіший Отець підкреслив, що Адвент, наближаючи нас до святкування Різдва, є «періодом очікування», а тому побажав, аби «очікування Спасителя спонукало кожного з нас ставати дедалі рішучішими та великодушними в даванні відповіді на вимоги християнського покликання».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.