Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Коли почуваєшся покинутим, відкрий серце для Ісусової любові
16:20 Четвер 0 314
10-09-2020, 16:20

Папа: Коли почуваєшся покинутим, відкрий серце для Ісусової любові

У Всесвітній день запобігання самогубствам Глава Католицької Церкви нагадує про те, що кожен може знайти підтримку в Господньому втішанні.
Про це повідомляє Vatican News.

“Сьогодні, серед драми пандемії, перед обличчям численних забезпечень, які розпадаються, перед обличчям численних зраджених очікувань, серед почуття покинення, що стискає наше серце, Ісус говорить кожному: «Бадьорися: відкрий своє серце на Мою любов. Відчуєш Боже втішення, яке тебе підтримує»”.

Такий твіт Папа Франциск поширив у четвер, 10 вересня 2020 року, у Всесвітній день запобігання самогубствам, який, починаючи від 2003 року, щорічно відзначається з метою привернути увагу влади й громадськості до цієї проблеми
.
Тривожні дані

Згідно з даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, кожного року в світі приблизно мільйон людей відбирає собі життя, а серед молоді суїцид є другою причиною смертності після дорожньо-транспортних пригод. Останнім часом явище самогубства часто стало супроводити сумні повідомлення, пов’язані із соціальною ізоляцією, економічною кризою та непевністю за майбутнє, викликаними пандемією Covid-19.

Суїцидові можна запобігти

Згідно з даними статистичних досліджень, половина з тих, які відбирають собі життя, повідомляють про це заздалегідь, але залишаються невислуханими. Тож саме слухання є одним із засобів запобігання. Навіть одна хвилина часу, готовність вислухати та розділити історію, може змінити долю людини, яка замислила суїцид, сподіваючись, однак, в глибині душі на те, що хтось допоможе їй зупинитися перед скоєнням цього крайнього жесту.
Новини з Ватикану 11:02 Четвер 0 105 Ватикан: цьогорічні реколекції для Римської Курії у приватній формі В той час як пандемія унеможливила проведення спільних реколекцій, Святіший Отець закликав очільників дикастерій і відомств Апостольської Столиці усамітнитися для молитви на тиждень після першої неділі Великого Посту.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.