Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Велика Субота: молитва перед Туринською Плащаницею через відео
16:20 Неділя 0 410
5-04-2020, 16:20

Велика Субота: молитва перед Туринською Плащаницею через відео

Про ініціативу оголосив місцевий архієпископ Чезаре Носілья, який очолюватиме це богослужіння.
Про це повідомляє Vatican News.

«Дорогі друзі, розсіяні по всьому світі, чекаю на вас в суботу, щоби через споглядання Плащаниці піднести до Бога одноголосну молитву разом з Його Сином Ісусом, нашим Братом і Спасителем. Саме так, Плащаниця завжди повторює в нашому серці: любов є сильнішою», – наголосив архієпископ Турину, Преосвященний Цезаре Носілья, повідомляючи про те, що у Велику Суботу, 11 квітня 2020 року, о 17:00 місцевого часу, він очолить спеціальну молитву в каплиці катедрального собору, в якій зберігається Туринська Плащаниця. Богослужіння транслюватиметься через телебачення та соціальні мережі.

Ієрарх зазначив, що ініціатива є відповіддю на тисячі прохань, які надійшли до нього від вірних, отримати можливість помолитися перед реліквією, «випрошуючи від умерлого і воскреслого Христа, Якого священне полотно представляє нам у справжній і конкретний спосіб, благодать перемоги над злом так, як Він це вчинив, уповаючи на доброту та милосердя Бога».

«Завдяки телебаченню та соціальним мережам, – сказав архієпископ Носілья, – цей молитовний момент зробить образ Святої Плащаниці, яка нагадує нам про страсті і смерть Господа, але також відкриває наше серце на віру у воскресіння, доступним для всіх по всьому світі».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий