Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Запобігти можливим трагедіям у в’язницях
09:11 Понеділок 0 149
30-03-2020, 09:11

Папа: Запобігти можливим трагедіям у в’язницях

Святіший Отець відреагував на тривожні повідомлення, які у зв’язку з епідеміологічною загрозою надходять із геріатричних закладів і місць позбавлення волі.
Про це повідомляє Vatican News

Під час чергової недільної зустрічі з вірними, що відбувалася через засоби суспільної комунікації, Папа Франциск звернув увагу на проблему переповнених в’язниць, яка стала особливо загрозливою в контексті пандемії. Проказавши молитву «Ангел Господній» у неділю, 29 березня 2020 року, він звернувся із закликом про припинення збройного протистояння у світі, після чого скерував свою думку «до всіх людей, які переживають загрозливу ситуацію, бувши змушеними жити разом», як от в домах для осіб літнього віку чи казармах, тощо.

«Особливо хочу згадати людей у в’язницях. Я прочитав офіційне повідомлення Комісії з прав людини, що говорить про проблему переповнених тюрем, що може стати трагедією. Прошу владу бути чутливою до цієї серйозної проблеми та вжити необхідних заходів, щоби запобігти можливим у майбутньому трагедіям», – закликав він.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:25 Понеділок 0 68 Папа про шлях до єдності: з вдячністю за минуле та з вірою у майбутнє З нагоди 25-річчя енцикліки «Ut unum sint» Глава Католицької Церкви написав листа до очільника ватиканського екуменічного відомства, в якому нагадує про те, що творцем «єдності в різноманітності» є Святий Дух.