Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Нова книга присвячена темі покликання
17:20 Понеділок 2 1 448
30-03-2020, 17:20

Нова книга присвячена темі покликання

З нагоди Року молитов за покликання до священства до богопосвяченого життя з друку вийшла книга отця Павла Вишковського ОМІ, що має допомогти розпізнати покликання тим, хто знаходиться на роздоріжжі, а також глибше зрозуміти суть богопосвяченого життя.
Кожна людина, зокрема молода, шукає свого місця у житті та світі. З цією проблемою стикається багато людей, проте по-особливому вона торкається молодих християн, які своє життя прагнуть присвятити Богові. Як розпізнати своє покликання і зрозуміти Божу волю щодо власного життя – це непросте питання, розв’язання якого вимагає зусиль з боку людини.

Де я маю реалізуватися як людина і християнин? Де моє місце – в подружжі та сім’ї, а може, в парафіяльному храмі, монастирській каплиці чи серед заблукалих і відкинутих людей, спраглих людського тепла і Божого милосердя?

Отець Павло Вишковський ОМІ - автор книжки намагається пояснити суть християнського життя, виключно присвяченого Богові, ділиться особистим досвідом, а також дає поради, що мають допомогти у розпізнанні життєвого покликання.

У книжці Видавництва Святого Павла містяться цитати з документів Церкви, зокрема Другого Ватиканського Собору, висловлювання Римських Понтифіків, а також свідчення священиків та богопосвячених осіб.

Видання призначене для широкого кола читачів, зокрема тих, що цікавляться католицькою вірою й прагнуть краще її розуміти.

Кількість сторінок: 180;
Палітурка: м`яка.

Книгу можна замовити написавши на catholicmedia@ukr.net або за тел 097 965 07 94 


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
2 комментарія
Галина
Додав Галина
30 березня 2020 21:04
Слава Богу. Дякую о.Павлу Вишковському за натхненну працю для людей з Божого благословіння. Думаю, ця книжка допоможе не одній молодій людині зробити вирішальний крок в нове життя. Де можна придбати цю книжку?
alina
Додав alina
31 березня 2020 14:31
Зателефонуйте за номером 097 965 07 94