Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » В Інституті богословських наук у Городку завершилась спеціалістична сесія
17:21 Неділя 0 118
18-11-2018, 17:21

В Інституті богословських наук у Городку завершилась спеціалістична сесія

12-16 листопада 2018 року відбулася перша в навчальному році спеціалістична сесія в Інституті богословських наук у Городку на Хмельниччині, де ректором є отець Олег Жарук.
Студенти мали лекції та практичні заняття залежно від факультету:
  • Суспільні комунікації
  • Катехетично-педагогічний
  • Подружньо-сімейний
12 листопада для об’єднання та зміцнення дружніх стосунків між студентами ми переглянули фільм “Обдарована”. Тепер перегляд фільмів буде однією з традицій інституту. 13 листопада, крім звичних лекцій та практичних завдань, о 20:00 відбулось засідання студентської ради, яку обрали минулого сесійного з’їзду. Учасники визначили відповідальних залежно від питань інституту, що потребують вирішення. 

14 листопада о 20:00 відбулася презентація часопису “Credo” з головним редактором о. Миколою Мишовським, заступником редактора Юлією Завадською та професійним фотографом Віктором Залевським. На презентацію запросили ректора Вищої духовної семінарії Святого Духа о. д-ра Віктора Білоуса.

15 листопада для студентів і викладачів Інституту богословських наук відбулася презентація студенської ради, де її учасники представили свої проекти та реалізації планів розвитку інституту. 16 листопада, у день завершення сесії, о. віце-ректор Сергій Хитрий подякував викладачам, працівникам, та студентам:

“Хочу висловити велику подяку викладачам, які залишають свої справи і з радістю приймають пропозицію приїхати і поділитися своїми знаннями зі студентами. Подякувати о. Андрію Безкоровайному, який приїхав до нас зі Львова, подякувати о. Миколі Мишовському, який є великою людиною, п. Юлії Завадській, п. Віктору Залевскому, який вперше має лекції у нашому інституті, п. Терезі Андрущишиній, яка мала лекції на двох спеціальностях, о. Віктору Білоусу, який викладає із задоволенням у нашому інституті. Також дякую за плідну працю, якої ми не помічаємо – це нашим працівникам інституту. Дякую студентам, що знайшли час і приїхали на навчання. Ця сесія була тяжкою, але досить плідною”.
Елена Чусова

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий