Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відбувся пленарний з’їзд Ради Священників та деканів Львівської архідієцезії
12:20 Вівторок 0 92
19-11-2019, 12:20

Відбувся пленарний з’їзд Ради Священників та деканів Львівської архідієцезії

18 листопада, о 15.00 у приміщенні Митрополичої Курії відбувся пленарний з’їзд Ради Священників та деканів Львівської архідієцезії. На ній були присутні працівники Митрополичої Курії та декани і віцедекани деканатів нашої архідієцезії. Зустріч молитвою розпочав Архієпископ Мечислав Мокшицький.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Обради розпочалися від підсумку Року Святості подружжя та сім’ї: були обговоренні особливі душпастирські акції – перегринація образу Святого Сімейства по парафіях та родинах архідієцезії, як переживали ці події розповіли представники кожного деканату.

Далі були озвучені поточні питання з життя Церкви та сформовано деякі плани на наступний рік, який заплановано присвятити покликанню молодих людей до священицького та чернечого життя.

Декани мали змогу представити свої пропозиції та питання щодо життя парафіяльних спільнот. На зустрічі також було обговорено поточні душпастирські справ та представлення пропозицій і рекомендацій на майбутнє.

Олександр КусийЗалишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:04 П'ятниця 0 77 Передріздвяна зустріч духовенства Галицького та Івано-Франківського деканатів 11 грудня Архієпископ Мечислав Мокшицький традиційно перед різдвяними святами зустрівся зі священиками і монахинями, які служать у Галицькому та Івано-Франківському деканатах, щоб поділитися облаткою та побажати одне одному благодатей Новонародженого Христа.