Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва Папи Франциска на Надзвичайний місійний місяць - жовтень 2019
16:00 Четвер 0 99
12-09-2019, 16:00

Молитва Папи Франциска на Надзвичайний місійний місяць - жовтень 2019

Небесний Отче, Твій Єдинородний Син, Ісус Христос, після свого воскресіння доручив своїм послідовникам завдання: «Вирушивши в дорогу, зробіть учнями всі народи». Ти нагадуєш нам, що через Хрещення ми також беремо участь у місії Церкви.

Уділи нам дарів Святого Духа, щоб ми були мужніми та ревними свідками Євангелія, щоб місія, довірена Церкві і ще далека до завершення, знайшла нові та дієві форми вираження, що наповнять світ життям і світлом.

Допоможи нам діяти так, щоб усі народи відчули спасенну любов та милосердя Ісуса Христа, Котрий з Тобою живе і царює в єдності Святого Духа, Бог, на віки вічні. Амінь.Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 691 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).