Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва й співчуття Папи в річницю трагедії в Брумандіньйо (Бразилія)
16:31 Субота 0 104
25-01-2020, 16:31

Молитва й співчуття Папи в річницю трагедії в Брумандіньйо (Бразилія)

Святіший Отець звернувся до родичів загиблих і до всієї громади за посередництвом послання, молячись, аби за заступництво святого Павла вдалося захищати наш спільний дім.
Про це повідомляє Vatican News.

З нагоди річниці трагедії, що трапилася 25 січня 2019 року в південному-східному штаті Бразилії Мінас-Жерайс, Глава Католицької Церкви скерував коротке відеопослання до місцевої громади. Нагадаємо, що тоді прорвало греблю резервуару з відходами видобутку корисних копалин на залізорудній шахті поблизу міста Брумандіньйо. Внаслідок аварії загинуло 272 людей та завдано величезної екологічної шкоди, оскільки води, забруднені токсичними металами, потрапили до місцевих рік.

Близькість Папи Франциска

“В цю першу річницю трагедії в Брумандіньйо молімося за 272 загиблих братів і сестер. Сумуємо з приводу забруднення всього басейну ріки. Солідаризуймося з родинам загиблих, поспішаючи з підтримкою дієцезальній спільноті та всім людям, які страждають і потребують нашої допомоги. Нехай же Господь Бог за заступництвом святого Павла допоможе нам відновлювати та захищати наш спільний дім.” – побажав Папа Франциск у короткому посланні.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 17:31 П'ятниця 0 218 Біль та близькість Святішого Отця з приводу насильства у Німеччині Понтифік через Державного Секретаря кардинала П’єтро Пароліна надіслав телеграму співчуття членам родин загиблих у жахливому акті насильства, який трапився ввечері 19 лютого 2020 року у німецькому місті Ганау.