Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск прийняв Президента Іраку
15:42 Субота 0 89
25-01-2020, 15:42

Папа Франциск прийняв Президента Іраку

Наголошено на важливості збереження християнської присутності в країні та зусиллях, спрямованих на відновлення довіри й мирного співжиття.
Про це повідомляє Vatican News.

В суботу, 25 січня 2020 року, Папа Франциск прийняв у Ватикані Бархама Саліха, Президента Іраку, який опісля мав також зустріч з Державним Секретарем Святого Престолу та Секретарем у справах стосунків з державами кардиналом П’єтро Пароліном й архієпископом Полем Річардом Ґаллаґером.

Як інформує Ватиканський прес-центр, під час щирих розмов сторони підкреслили добрий стан двосторонніх стосунків та зупинилися на актуальних викликах, які переживає країна, підкреслюючи важливість сприяння стабільності й процесові відбудови, підтримуючи шлях діалогу й пошуку належних розв’язок на користь громадян і в пошані до національного суверенітету.

Було наголошено на важливості збереження історичної присутності християн в країні, інтегральною частиною якої вони є, та на їхньому значущому внескові у відновлення суспільного полотна, підкреслюючи необхідність гарантувати їм безпеку та місце в майбутньому Іраку. Врешті, сторони зупинилися на різних гуманітарних кризах в регіоні, підкреслюючи важливість зусиль, докладених з підтримкою міжнародної спільноти на те, що відновити довіру та мирне співіснування.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 17:31 П'ятниця 0 218 Біль та близькість Святішого Отця з приводу насильства у Німеччині Понтифік через Державного Секретаря кардинала П’єтро Пароліна надіслав телеграму співчуття членам родин загиблих у жахливому акті насильства, який трапився ввечері 19 лютого 2020 року у німецькому місті Ганау.