Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Різдвяна зустріч Лицарів Колумба
18:17 Вівторок 0 118
28-01-2020, 18:17

Різдвяна зустріч Лицарів Колумба

У неділю, 26 січня, у Львові відбулась різдвяна зустріч Лицарів Колумба, яка зібрала членів Ордену з усієї України.  
Лицарі представляли парафії з різних дієцезій, від Національної Ради прибули: делегат бр. Богдан Ковалів та національний секретар бр. Юрій Малецький. Київсько-Житомирську дієцезію представляля Рада святого Олександра.


Серцем зустрічі стала Євхаристія, яку очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Митрополит наголосив на важливості лицарського служіння на благо Церкви в Україні. Зустріч продовжилась спільним колядуванням. Після цього архієпископ Мечислав скерував слово до членів усіх наявних Рад, підкреслив вагомий внесок Ордену у розвиток Церкви в Україні (через окремі служіння), висловив вдячність за різноманітні ініціативи, завдяки яким розвивається Церква на місцях.  


Під час обговорення було також визначено питання подальшої співпраці, як внутрішньої - між Радами, так і зовнішньої, напрямки розвитку спільнот та пріорітети діяльності. Пізнавальним елементом зустрічі стала екскурсіякурією Львівської архідієцезії, яку провів для гостей митрополит Мечислав.  


Зустріч завершилась. Лицарі Колумба, зміцнені Божим благословінням та підбадьорені братерською зустріччю, повернулись до своїх парафіяльних спільнот. 


Підсумком можуть стати слова вдячності за пережиту зустріч одного з учасників - канцлера Ради 16626 св. Олександра, Євгена Голинського: "Щиро вдячні Його Високопреосвященству Мечиславу за запрошення, теплий прийом, спільну молитву, та батьківське піклування над спільнотою Лицарів Колумба! Нехай ця зустріч принесе багато корисних плодів для всього Ордену в Україні!".

За матеріалами допису Ради 16626

Фото rkc.lviv.ua

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий