Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Папа створив новий відділ в Державному Секретаріаті
16:11 Вівторок 0 55
21-11-2017, 16:11

Папа створив новий відділ в Державному Секретаріаті

Святіший Отець створив в структурі Державного Секретаріату Третій Відділ, який називатиметься Відділ в справах штатного дипломатичного персоналу Святого Престолу, піднісши, таким чином, на новий рівень дотеперішній офіс Делегата в справах папських дипломатичних представництв. Дотепер у Державному Секретаріаті існували Перший Відділ, що займався загальними питаннями, та Другий, що відповідав за стосунки з державами.

Новий відділ, що підпорядковуватиметься Державному Секретареві, очолюватиме Делегат в справах папських дипломатичних представництв, яким на даний час є архієпископ Ян Ромео Павловскі. Він має стати знаком уважності й дбання Святішого Отця та керівництва Державного Секретаріату про штатний дипломатичний персонал. З цієї метою архієпископ-делегат періодично відвідуватиме дипломатичні представництва.
Як зазначається у повідомленні Державного Секретаріату, Третій Відділ займатиметься виключно справами, які стосуються людей, які працюють на дипломатичній службі Святого Престолу чи готуються до неї, такими як добір, початкове і постійне формування, умови життя та служіння, просування по службі, тощо. Маючи належну автономність, він тісно співпрацюватиме з Відділом із загальних питань, який і надалі займатиметься загальними справами представництв, так і з Відділом в справах стосунків з державами, що й надалі займатиметься політичними аспектами праці представництв.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 09:25 Неділя 0 57 Папа: Покликання – це забути про себе, щоб віддатися Божій любові У суботу, 9 грудня 2017 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції черниць зі Згромадження Місіонерок Пресвятого Ісусового Серця, особлива харизма яких – служіння мігрантам, сиротам і вбогим. Зустріч була приурочена до 100-річчя відходу до вічності засновниці Згромадження, святої Франчески Саверіо Кабріні, яка упокоїлася в Бозі 17 грудня 2017 р. в Чикаго (США).