Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа створив новий відділ в Державному Секретаріаті
16:11 Вівторок 0 459
21-11-2017, 16:11

Папа створив новий відділ в Державному Секретаріаті

Святіший Отець створив в структурі Державного Секретаріату Третій відділ, який матиме назву Відділ у справах штатного дипломатичного персоналу Святого Престолу. Так було піднесено на новий рівень дотеперішній офіс Делегата у справах папських дипломатичних представництв. Дотепер у Державному Секретаріаті існували Перший відділ, який займався загальними питаннями, і Другий, що відповідав за стосунки з державами.

Новий відділ, що підпорядковуватиметься Державному Секретареві, очолюватиме Делегат в справах папських дипломатичних представництв, яким на даний час є архієпископ Ян Ромео Павловскі. Він має стати знаком уважності й дбання Святішого Отця та керівництва Державного Секретаріату про штатний дипломатичний персонал. З цієї метою архієпископ-делегат періодично відвідуватиме дипломатичні представництва.
Як зазначається у повідомленні Державного Секретаріату, Третій відділ займатиметься виключно справами, які стосуються людей, які працюють на дипломатичній службі Святого Престолу чи готуються до неї, такими як добір, початкове і постійне формування, умови життя та служіння, просування по службі, тощо. Маючи належну автономність, він тісно співпрацюватиме з Відділом із загальних питань, який і надалі займатиметься загальними справами представництв, так і з Відділом в справах стосунків з державами, що й надалі займатиметься політичними аспектами праці представництв.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий