Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Літургійні читання на 11 вересня, понеділок
19:30 Неділя 0 1 066
10-09-2017, 19:30

Літургійні читання на 11 вересня, понеділок

(зел) Понеділок XXIII звичайного тижня

ПЕРШЕ ЧИТАННЯ  Кол 1,24-2,3

Читання з Послання святого апостола Павла до колосян

Брати! Тепер я радію в моїх стражданнях за вас і доповнюю те, чого не вистачає Христовим стражданням, у моєму тілі задля Його тіла, яким є Церква. Я став її служителем за Божим розпо­рядженням, яке було дане мені щодо вас, аби виконати Боже Слово, - таємницю, заховану від віків і поколінь, а тепер відкри­ту Його святим. Бог забажав показати їм, яке багатство слави є в цій таємниці між язичниками, - тобто Христос у вас, надія слави! Його ми проповідуємо, переконуючи кожну людину й навчаючи кожну людину з усією мудрістю, аби представити кожну людину досконалою в Христі. І для цього я труджусь, борючись згідно з Його діянням, яке діє в мені з силою. Хочу, щоб ви знали, яку ве­лику боротьбу я маю за вас і за тих, хто перебуває у Лаодикії, і за всіх тих, котрі не бачили мого тілесного обличчя, аби були утішені їхні серця, з'єднавшись у любові для всього багатства по­вноти розуміння і для пізнання Божої таємниці, Христа, в якому заховані всі скарби премудрості й пізнання. Слово Боже.


РЕСПОНСОРІЙНИЙ ПСАЛОМ  Пс 62, 6-9

В Богові - слава і моє спасіння.

Лише у Богові спочивай, моя душе, *

адже на Нього моя надія.

Лише Він - моя скеля, моє спасіння і мій притулок: *

я не похитнуся.


Все зібрання народу, *

повсякчас покладайте на Нього надію.

Серця ваші перед Ним розкрийте. *

Бог - наш притулок.


СПІВ ПЕРЕД ЄВАНГЕЛІЄМ  Йн 10, 27                                                                      Алілуя, алілуя, алілуя.

Вівці слухаються голосу Мого,

і Я знаю їх, і вони йдуть за Мною.


ЄВАНГЕЛІЄ  Лк 6,6-11

Читання святого Євангелія від Луки

Сталося у суботу, коли увійшов Ісус до синагоги й навчав, був там чоловік, який мав суху праву руку. Книжники й фарисеї стежили, чи в суботу Він буде оздоровляти, аби знайти звинувачення проти Нього. А Він знав їхні думки й сказав чоловікові, який мав суху руку: «Підведися і стань посередині». Той підвівся і став. Ісус же промовив до них: «Запитаю вас: що годиться в суботу - добро ро­бити чи зло робити, душу спасти чи погубити?» Поглянувши на них усіх, сказав йому: «Простягни свою руку». Той зробив, і рука його стала здоровою. А вони сповнилися люттю і змовлялися один з одним, що ж зробити з Ісусом. Слово Господнє.

 

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.