Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск прийняв митрополита Іларіона Алфеєва
18:02 Середа 0 272
22-12-2021, 18:02

Папа Франциск прийняв митрополита Іларіона Алфеєва

Під час братерської розмови вони обмінялися думками щодо деяких проблем обопільної стурбованості.
Про це пише Vatican News.

У середу, 22 грудня 2021 р., перед початком загальної аудієнції Папа Франциск у кабінеті при залі Павла VI у Ватикані зустрівся із Преосвященним Іларіоном Алфеєвим, Матрополитом Волоколамським, очільником Відділу зовнішніх стосунків РПЦ. Як повідомив Директор Ватиканського прес-центру, під час розмови, що тривала приблизно одну годину та відбувалася в дусі братерства, були обговорені деякі теми, які є предметом обопільної стурбованості й перед обличчям яких здійснюються спільні старання в пошуках конкретних людських і духовних відповідей.

Під час зустрічі Святіший Отець подякував за вітання з нагоди 85-річчя, які митрополит Іларіон передав від свого імені та від імені патріарха Кирила, висловивши у свою чергу почуття близькості та прихильності до Російської Церкви та її патріарха, який нещодавно відзначав 75-річчя, з вдячністю згадуючи про пройдений разом шлях братерства і розмову, що відбулася в Гавані 2016 року. Зустріч завершилася обміном подарунками.
Новини з Ватикану 11:00 Неділя 0 95 Короткі біографії святих, яких Папа Франциск канонізує 15 травня В неділю, 15 травня 2022 року, Папа Франциск відслужить на площі Святого Петра у Ватикані Святу Месу, на початку якої проголосить святими Католицької Церкви десятьох блаженних. Пропонуємо вашій увазі їх короткі біографічні довідки.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.