Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Театр «Емануїл»: продовження євангелізації у військових
17:01 Середа 0 304
6-10-2021, 17:01

Театр «Емануїл»: продовження євангелізації у військових

Люди у військовому однострої мають велику потребу в Бозі. Особливо Бог потрібен людям, які знаходяться на бойових позиціях. «На війні не буває атеїстів», - говорить народна мудрість. Тому ми не можемо шкодувати часу й зусиль для несення служіння серед військовослужбовців.
Львівський християнський театр «Еммануїл» імені Кароля Войтили називають «армійським театром». Майже 20 років спектаклі християнського змісту реально торкають серця українських вояків. Ставши частиною парафiї святого Йоана Павла ІІ, театр відчуває велику підтримку та несе своє військове служіння у тісній співпраці з отцями Гжегожем Драусом та Лукашом Лесняком.


Християнський театр вже багато рокiв виїжджає до мiста Кам'янка-Бузька, де знаходиться декiлька вiйськових частин. Там на нас завжди чекають з нетерпінням.


У недiлю 26 вересня, театр дав виставу «Не помру, але житиму» у радiотехнiчному батальйонi вiйськової частини А1463, котра розташована у м. Кам'янка- Бузька.


Командування висловило подяку, за пiдписом заступника командира вiйськової частини майора Михайла Марущака, парафiї святого Йоана Павла ІІ та християнському театру «Еммануїл» iмені Кароля Войтили - «за надання дієвої допомоги у зміцнення оборонної потужності, територіальної цілісності та захисту повітряного кордону нашої Батьківщини».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.