Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Допомога Папи постраждалим від стихійних лих у Південному Судані та Греції
18:01 Середа 0 218
6-10-2021, 18:01

Допомога Папи постраждалим від стихійних лих у Південному Судані та Греції

Папа Франциск виділив кошти на підтримку населення, яке в серпні цього року постраждало від повеней у Південному Судані та пожеж у Греції.
Про це повідомляє Vatican News.

Через Дикастерію служіння цілісному розвиткові людини Папа Франциск передав фінансову допомогу для надання допомоги і подолання наслідків стихійних лих у Південному Судані та в Греції.

У комюніке Дикастерії зазначається, що внаслідок сильних дощів і руйнівні повені в Південному Судані в серпні цього року, 12 тисяч людей залишилися без даху над головою, були пошкоджені або зруйновані шість тисяч домівок, завдано значних матеріальних збитків. Як внесок у подолання наслідків стихії та в програми, спрямовані на підтримку населення в дієцезії Малакал, Святіший Отець вирішив надіслати 75 тисяч ам. доларів.

Крім того, Папа розпорядився переслати перший внесок у сумі 50 тисяч євро на підтримку населення Греції, що також у серпні зазнало значних втрат через нищівні пожежі на острові Евія, на півострові Аттики та в регіоні Пелопоннесу, що знищили поля та врожаї. Зазначені кошти будуть призначенні на підтримку ініціатив, які на цих теренах здійснює «Caritas Hellas».

«Надіслані внески є вираженням почуття духовної близькості та батьківського підбадьорення з боку Папи Франциска до постраждалих людей і територій. Вони доповнюють молитви та є частиною допомоги, яку надає вся Католицька Церква, залучаючи численні благодійні організації», – підкреслюється у повідомленні.
Новини зі світу 10:01 Середа 0 193 Споруджено найбільшу у світі статую Ісуса Христа (ВІДЕО) У Бразилії, в штаті Ріу-Ґранді-ду-Сул, споруджено найбільшу у світі статую Христа. Як стало відомо в понеділок, ця статуя є більшою від дотеперішніх «рекордсменів» у Польщі, Бразилії та Португалії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.