Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до «Карітас»: служити, йдучи за знаками часу
14:01 П'ятниця 0 167
27-08-2021, 14:01

Папа до «Карітас»: служити, йдучи за знаками часу

Коротким посланням Папа Франциск приєднався до етапу спільнотних роздумів «Карітас» Аргентини, що відбуваються кожні три роки з метою розпізнавання завдань, які стоять перед харитивним служінням у країні.
Про це повідомляє Vatican News.

«Шлях». Такою є назва періоду спільнотного розпізнавання, який «Карітас» Аргентини почерговими етапами проводить кожні три роки, залучаючи своїх операторів на всіх рівнях, тобто, парафіяльному, дієцезальному та національному, а також керівників проектів та партнерів. Йдеться про спільні роздуми та взаємне слухання з метою оцінити існуючі та майбутні виклики. До «Шляху 2021», який відбувається на батьківщині, за допомогою відеопослання приєднався також Папа Франциск.

«Ще раз дозволю собі привітати вас на цій дорозі. Шлях 2021 – це синодальний процес, який ми звершуємо кожні три роки, досвід “виходу назовні”, взаємного слухання та розпізнавання того, як любити та якомога конкретніше служити відповідно до часу та обставин. І, насамперед, спостерігаючи знаки часів і місць», – сказав Святіший Отець, побажавши членам «Карітас» Аргентини та їхнім партнерам Господнього супроводу в цій мандрівці.

Прямувати разом як учні-місіонери

Як зазначають організатори, сьогодні, в період пандемії, Шлях є нагодою поділитися засвоєним уроком, підбадьорити одні одних та наново розпалити духовність служіння, віддаючи руки, очі та серця на пошук глибоких відповідей, адекватних з вимогами сьогоднішнього людства. Тобто, «мріяти разом, долати перешкоди та розпізнавати нові шляхи». Йдеться про подорож всередину себе, «щоби молитися, дякувати, вимолювати та знаходити мир і полегшення в Тому, Який чинить всі речі новими та каже нам: Все що зробите одному з найменших моїх братів і сестер, ви зробите це мені». Це запрошення прямувати вперед як учні-місіонери, щоби «Бути Церквою, що відображається у гаслі: “Ми – ‘Карітас’: присутність яка піклується, узи, які поєднують, сміливість, яка перетворює”» – підкреслюється у супровідній записці організаторів Шляху.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.