Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відпустова урочистість у Харківський катедрі
17:01 Понеділок 0 293
16-08-2021, 17:01

Відпустова урочистість у Харківський катедрі

15 серпня 2021 року, в урочистість Успіння Пресвятої Діви Марії, в катедральному соборі в Харкові відзначили храмове свято.
Духовенство та віруючі з різних парафій міста та області зібрались в цей радісний день для спільної молитви до Пресвятої Богородиці.


Святкову Літургію, яка була відправлена за Святу Церкву, Святішого Отця Папу Франциска, усе духовенство, цілу дієцезію, в намірах миру в Україні та світі, а також в особистих намірах всіх присутніх на відпустовій урочистості, відслужили єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло, настоятель парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець Григорій Семенков, отець Войцех Стасевич та перший настоятель отець Юрій Зімінський.


По закінченні Богослужіння всі вийшли на процесію навколо храму, після якої владика Ян поблагословив зібраних людей Пресвятими Дарами.


Далі відбулось традиційне освячення трав, квітів, меду та плодів землі, бажаючи висловити свою вдячність Богові за ці земні дари. Храмове свято завершилось співами «Те Deum» та «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».


Джерело: Харківсько-Запорізька дієцезія
Новини з України 12:02 Середа 0 139 Парламент прийняв закон: військові капелани матимуть офіцерське звання Верховна Рада прийняла Закон України «Про Службу військового капеланства», яким визначила порядок задоволення духовно-релігійних потреб військовослужбовців Збройних Сил України і інших військових формувань, працівників і членів їхніх сімей у мирний і воєнний час.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.