Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа почувається добре, молитву «Ангел Господній» очолюватиме з лікарні
16:01 П'ятниця 0 211
9-07-2021, 16:01

Папа почувається добре, молитву «Ангел Господній» очолюватиме з лікарні

Святіший Отець, хоч і перебуває в лікарні, але вже почав працювати, а також відслужив Святу Месу. В неділю молитва «Ангел Господній» транслюватиметься з лікарні.
Про це пише Vatican News.

Папа Франциск «провів спокійний день, з нормальним клінічним перебігом. Він регулярно харчується та отримує планову терапію». Про це повідомив Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні. В комюніке зазначається, що Святіший Отець прогулювався коридорами та почав працювати, чергуючи роботу з читанням текстів. Пополудні він звершив Святу Месу в каплиці при його палаті, в якій взяли участь особи, що супроводять його протягом цього періоду госпіталізації. Після епізоду легкого підвищення температури, в подальшому гарячка в Святішого Отця не проявлялася.

«Наступної неділі, – додає Маттео Бруні, – передбачена молитва “Ангел Господній” з 10-го поверху Університетської клініки ім. Аґостіно Джемеллі». Підсумовуючи, він зазначає, що Святіший Отець «дякує за численні послання прихильності та близькості, які щоденно отримує, та просить і надалі молитися за нього».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.