Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Новенна до Матері Божої Святого Скапулярію (день 3)
10:00 П'ятниця 0 552
9-07-2021, 10:00

Новенна до Матері Божої Святого Скапулярію (день 3)

День третій

Я люблю тих, які Мене люблять, і хто шукає Мене пильно, той знаходить. Багатство й слава в Мене, і постійні блага й справедливість. Плоди Мої ліпші від золота, прибуток Мій – над срібло добірне. Я ходжу путями правди, стежками права, щоб дати блага тим, які Мене люблять, щоб наповнились їхні скарбниці (Прип. 8, 17-21). Христос лише один раз мав Себе принести, щоб узяти на Себе гріхи багатьох, а вдруге не заради гріха з’явиться тим, що очікують Його на спасіння.

Роздуми: Бог закликає людину до близькості, хоче разом з нею ділити вічність та розділяти свою любов. Ми покликані, щоб спільно укріплюватись на цьому шляху. Марія як Цариця Святого Скапулярію, ділячись своєю шатою спасіння, запрошує всіх нас об’єднатися в любові та пропонує нам спільний дім. Вона допомагає нам звільнитися від всіляких оман, які віднімають у нас євангелічний ентузіазм та правду про наше покликання у вічності. Вона розпалює в нас прагнення досконалого очікування спасіння. Це прагнення народжує переживання спільного призначення, спільної слави та радості.

Молитва віддання Церкви Матері Божій Святого Скапулярію
(молитва святого Йоана Павла ІІ)

Найсвятіша Діво Кармелю! Твоєму материнському серцю / довіряю Церкву, / пастирів і вірних. / Ти – Матір істинного життя, / навчи нас бути свідками Живого Бога, / любові, сильнішої за смерть, / пробачення, яке прощає провини, / надії, що дивиться у майбутнє. / Свята Маріє, Мати надії, / Найсвятіша Діво з Кармелю, / вкрий своїм скапулярієм, як захисним щитом, / міста і села, / гірські хребти і море, / чоловіків і жінок, / молодь і дітей, / літніх і хворих, / сиріт і страждаючих, / вірних синів Церкви / і загублених овець. / Вчини, щоб усі люди всіх країн, / визнавши своє спільне походження, / шанували один до одного / і любили так, як подобає дітям одного Отця, / в Ісусі Христі, / нашому єдиному Спасителі, / і у Святому Дусі, що відновлює обличчя землі, / на честь і славу Пресвятої Трійці. / Амінь.

Радуйся, Маріє...

Молитва: Боже, єдиний наш Спасителю, звертаємось до Тебе у молитві, щоб, вслухаючись з вірою у Твої слова, ми разом з усією Церквою ділили радість даних нам обітниць. Через Христа Господа нашого. Амінь.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.