Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Медичні капелани закликають дотримуватись карантинних обмежень
12:00 Четвер 0 472
8-04-2021, 12:00
Відео 472 0

Медичні капелани закликають дотримуватись карантинних обмежень

Медичні капелани, священики різних конфесій, звернулись до львів’ян та всіх українців, із закликом не бути легковажними в часі пандемії та дотримуватись карантинних обмежень, аби вберегти своє життя та життя своїх близьких.
Про це повідомляє Духовна велич Львова.


Римсько-католицький священик отець Григорій Драус, медичний капелан Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, закликав усіх християн, які цими днями святкують Великодні свята, робити це із дотриманням обмежень, зокрема і щодо відвідування місць з великою кількістю людей. Адже у малому колі людей теж можна святкувати, і від цього цей величний день не стає менш важливим.

«Що сьогодні треба робити? Любити один одного. Якщо не зможу любити другого, інших, то хоча би себе. І сьогодні це означає – дотримуватись тих правил, які придумали набагато розумніші люди. Медики, лікарі знають ліпше, що зробити, щоб не заразитись.

Недавно у нашій парафії св. Йоана Павла ІІ відкрито монастир сестер бенедиктинок. Вони з монастиря виходять дуже рідко, в основному своє життя вони проводять всередині монастиря. І я не бачив більш щасливих людей, які ці сестри монахині. Виходить, наше щастя не полягає в тому, що ми будемо мати контакт з багатьма людьми, бути на вечірках, великих заходах, де є скупчення людей. Очевидно, що ці різні обмеження карантинні є стражданням. Але це страждання є потрібне. Вітаю усіх, хто святкує Паску за західною традицією. Багато з нас мусить тепер бути вдома, не організовувати великих урочистостей, але це також є у дусі Христа, який відпочив у тишині гробу, а потім його перша зустріч була з Магдалиною та двома учнями в Емаус. В малому колі людей також можна святкувати і бути щасливим, а передовсім, виконувати заповідь — «Любіть один одного», — сказав отець Григорій Драус, медичний капелан Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні.
Відео 10:01 П'ятниця 0 148 Архієпископ Вісвальдас Кульбокас: «У св. Мартині ми відкриваємо велику внуштрішню духовну силу» Проповідь Апостольського Нунція в Україні архієпископа Вісвальдаса Кульбокаса під час урочистостей на честь святого Мартина, покровителя Мукачівської дієцезії. Святкова Євхаристія відбулась у четвер 11 листопада у мукачівській катедрі. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.