Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Привітання з Різдвом від сестер бенедиктинок
11:00 Понеділок 0 198
28-12-2020, 11:00
Відео 198 0

Привітання з Різдвом від сестер бенедиктинок

Сестри бенедиктинки з абатства у Житомирі складають побажання з нагоди Різдвяних свят!  
 
Народження Ісуса стало красномовнішим ніж будь-які слова. Хліб життя народився у місті Віфлеємі, що перекладається як “дім хліба” і покладений у ясла, які є годівницею для тварин. У своїй безпомічності і бідності він став доступним для заможних і убогих, для великих і малих, для праведників і грішників.

Ісус Христос прийшов на землю, щоб здійснити Божий задум спасіння людства – відкрити нам дорогу до Царства Небесного. Те, що заповідали століттями пророки, Христос вчинив дійсністю, видимим для нас.Сьогодні свята Церква кличе до всіх нас: „Радійте всі разом із ангелами, прославляйте Того, Хто народився у Вифлеємі, щоб спасти увесь світ!”

Різдво Христове приносить нам радість, бо з нами є Той, хто любить нас безмежно; приносить нам мир, бо з нами є Той, хто може захистити нас від всякого зла; воно дарує нам щастя, бо з нами є Божий Син – джерело всякого добра.

Нехай цей різдвяний час додасть нам відваги відкрити наші серця для Христа, прийняти Його у своє життя дотриманням Божих заповідей, щоб Христовий мир і радість були не тільки на наших устах, при співі колядок, а в нашій душі, у кожну хвилину життя.

Джерело: Джерела бенедиктинської духовності
 
Відео 14:01 Вівторок 0 198 Різдвяний концерт від Harpa Dei Під час Адвенту багато хто з нас чув композицію «Ven, Señor Jesús (Maranatha)» у виконанні Harpa Dei, які євангелізують за допомогою літургійного співу. Квартет - це три сестри і брат, які народилися в Німеччині, але росли і виховувалися в Еквадорі. Пропонєумо вашій увазі різдвяний концерт, що складається з колядок та різдвяних пісень різних народів світу. Від 22 хв можна почути українську колядку.   
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.