Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Рекомендації лікаря священикам на час пандемії
11:10 Четвер 1 2 347
2-04-2020, 11:10
Відео 2 347 1

Рекомендації лікаря священикам на час пандемії

Чого потребують лікарі від священиків? Як священик має дбати про свою безпеку та безпеку оточуючих під час пандемії коронавірусу? Наприклад: під час літургії, коли йде до хворого до дому чи до лікарні – відповідає лікар-анастезіолог зі Львова Іванна Андрейчук.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Дарія
Додав Дарія
4 квітня 2020 23:46

Шановна пані лікарка, вибачте, але те, що ви показуєте більше схоже на дитячу гру. Дивилася і обурювалася вашими порадами!
 По перше рукавички знімають вивертанням назовні (!)? а не стягуванням, бо вийде те само що у вас і вийшло на відео! Вони розірвуться та можуть інфікувати людину! По друге - халат знімається аналогічно - вивертанням, намагатися знімати так, аби зовня сторона опинилася всередині, а не трусити його! Перед зніманням одягу і після знимання обробляти руки антисептиком (помити руки з милом). 
По третє як це шапочка не потрібна (у вас навіть проста людина, не лікар,  за шапочку перепитала!)? Людина може чхнути/кашлянути і вірус полетить на волосся!
І найобурливіше... Я
к це священику не потрібна маска на літургії??? Хто може дати гарантію, що священик не в інкубаційному періоді (коли людина симптомів ще немає, а заразити вже може)? 
Ну ви ж лікар!!! Ну як можна ТАКЕ показувати?! Прикро розчарована...